bleachbit - en to uk translation catalogue (380 entries)

en: %s cannot be cleaned because it is currently running.  Close it, and try again.
uk: %s неможливо очистити, оскільки застосунок наразі запущено.  Закрийте його та спробуйте ще раз.

en: --overwrite is intended only for use with --clean
uk: --overwrite призначений лише для використання з --clean

en: 2600 Magazine
uk: Журнал 2600

en: A database of URLs including bookmarks, favicons, and a history of visited web sites
uk: База даних посилань, що містить закладки, значки та історію відвіданих вебсайтів

en: A database of usernames and passwords as well as a list of sites that should not store passwords
uk: База даних імен користувачів та паролів, а також список сайтів для яких не потрібно зберігати паролі

en: A history of forms entered in web sites
uk: Історія заповнених форм на вебсайтах

en: A history of forms entered in web sites and in the Search bar
uk: Історія заповнених форм на вебсайтах та у пошуковій панелі

en: A new version is available.
uk: Доступна нова версія.

en: Abort
uk: Перервати

en: Abort the preview or cleaning process
uk: Перервіть процес попереднього перегляду або очищення

en: About %d minute remaining. | About %d minutes remaining.
uk[0]: Залишилася приблизно %d хвилина.
uk[1]: Залишилося приблизно %d хвилини.
uk[2]: Залишилося приблизно %d хвилин.

en: Access denied when deleting registry key: %s
uk: Відмовлено в доступі під час видалення ключа реєстру: %s

en: Access denied when deleting registry value: %s
uk: Відмовлено в доступі під час видалення значення реєстру: %s

en: Access denied when flagging file for later delete: %s
uk: Відмовлено в доступі під час позначення файлу для подальшого видалення: %s

en: Access denied: %s
uk: У доступі відмовлено: %s

en: Access the application menu by clicking the hamburger icon on the title bar.
uk: Доступ до меню застосунку можна отримати, натиснувши на значок гамбургера у заголовку вікна.

en: Access the application menu by clicking the logo on the title bar.
uk: Доступ до меню застосунку можна отримати, натиснувши на логотип у заголовку вікна.

en: Active
uk: Активно

en: Add the shred context menu to KDE Plasma
uk: Додати контекстне меню «Знищити» (до KDE Plasma)

en: Administrator privileges are required to clean Windows Updates
uk: Для очищення оновлень Windows необхідні права адміністратора

en: All languages will be deleted except those checked.
uk: Усі мови будуть видалені, крім тих, що тут зазначені.

en: Allocating and wiping %s of memory.
uk: Виділення та стирання %s пам’яті.

en: Andrew Ziem and contributors
uk: Andrew Ziem та учасники

en: Anti-virus
uk: Антивірус

en: Applications
uk: Застосунки

en: Are you sure you want to permanently delete files according to the selected operations?  The actual files that will be deleted may have changed since you ran the preview.
uk: Ви впевнені, що хочете назавжди видалити файли згідно до обраних операцій?  Файли, які будуть видалені, можуть змінитися з моменту попереднього перегляду.

en: Are you sure you want to permanently delete these files?
uk: Ви впевнені, що хочете назавжди видалити ці файли?

en: At least one file was locked by another process, so its contents could not be overwritten. It will be marked for deletion upon system reboot.
uk: Щонайменше один файл був заблокований іншим процесом, тому його вміст неможливо перезаписати. Він буде позначений для видалення після перезавантаження системи.

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Audio files tagger
uk: Засіб для редагування тегів метаданих аудіофайлів

en: Auto-detect language
uk: Автовизначення мови

en: Automatically detect the system language
uk: Автовизначення мови системи

en: Automatically preserving language %s.
uk: Автоматичне збереження мови %s.

en: Backup files
uk: Резервні копії

en: Because you are running as root, please manually open this link in a web browser:
    %s
uk: Оскільки ви працюєте як root, відкрийте це посилання у вебпереглядачі вручну:
    %s

en: BleachBit frees disk space and maintains privacy by quickly removing unnecessary files such as cache, cookies, browser history, temporary files, and system logs. It can also shred files and clean free disk space to prevent data recovery.
uk: BleachBit звільняє місце на диску та забезпечує приватність, швидко видаляючи непотрібні файли, такі як кеш, файли cookie, історію браузера, тимчасові файли та системні журнали. Він також може знищувати файли та очищати вільне місце на диску, щоби запобігти відновленню даних.

en: BleachBit is starting...
uk: BleachBit запускається...

en: Blocklists
uk: Списки блокування

en: Blocklists will need update to work.
uk: Для роботи списків блокування потрібно оновлення.

en: Broken desktop files
uk: Пошкоджені файли стільниці

en: Cache
uk: Кеш

en: Carefully review the list of packages that will be removed by running "dnf list autoremove".
uk: Уважно перегляньте список пакунків, які будуть видалені, запустивши команду «dnf list autoremove».

en: Chat client
uk: Клієнт для спілкування

en: Chat logs
uk: Журнали чатів

en: Check for new beta releases
uk: Перевіряти наявність нових бета версій

en: Check periodically for software updates via the Internet
uk: Періодично перевіряти наявність оновлень для застосунку через Інтернет

en: Checking online for updates to winapp2.ini
uk: Перевірка оновлень для winapp2.ini

en: Choose a file
uk: Обрати файл

en: Choose a folder
uk: Оберіть теку

en: Choose a writable folder for each drive for which to overwrite free space.
uk: Оберіть записувальну теку для кожного диска для якого необхідно перезаписати вільний простір.

en: Choose files to shred
uk: Оберіть файли для знищення

en: Choose folder to shred
uk: Оберіть теку для знищення

en: Clean
uk: Очистити

en: Clean database fragmentation to reduce space and improve speed without removing any data
uk: Дефрагментувати базу даних для звільнення місця та збільшення швидкості без вилучення будь-яких даних

en: Clean file
uk: Очистити файл

en: Clean files in the selected operations
uk: Очистіть файли за обраними операціями

en: Clean files widely scattered across the disk
uk: Очищення файлів розкиданих по диску

en: Clean old system journals
uk: Очистити старі системні журнали

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Code
uk: Код

en: Compatibility layer for Windows software
uk: Забезпечення сумісності для ПЗ Windows

en: Configure this option in the preferences.
uk: Налаштуйте цю опцію у налаштуваннях.

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Confirm before delete
uk: Запитувати перед видаленням

en: Cookies
uk: Файли cookie

en: Crash reports
uk: Звіти про помилки

en: Creating new, temporary file for wiping free space.
uk: Створення нового тимчасового файлу для стирання вільного простору.

en: Current session
uk: Поточна сесія

en: Custom
uk: Власні

en: Custom folders will be reset.
uk: Користувацькі теки будуть скинуті.

en: DOM Storage
uk: Сховище DOM

en: Dark mode
uk: Темний режим

en: Database
uk: База даних

en: Debug logs
uk: Журнали налагодження

en: Deep scan
uk: Глибоке сканування

en: Deep scan does not support multi-value variable.
uk: Глибоке сканування не підтримує багатозначні змінні.

en: Default dark mode, showing found junk files
uk: Типовий темний режим, що показує знайдені непотрібні файли

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete HTML5 cookies
uk: Видалити файли cookie HTML5

en: Delete broken application menu entries and file associations
uk: Видалити пошкоджені записи у меню застосунків та асоціації файлів

en: Delete cached patches and installers
uk: Видалити кешовані патчі та встановлювачі

en: Delete confirmation
uk: Підтвердження видалення

en: Delete cookies, which contain information such as web site preferences, authentication, and tracking identification
uk: Видалити файли cookie, які містять, таку інформацію, як налаштування вебсайтів, автентифікація та ідентифікація для відстеження

en: Delete downloaded podcasts
uk: Видалити завантажені подкасти

en: Delete files for unwanted languages
uk: Видалити файли небажаних мов

en: Delete obsolete files
uk: Видалити застарілі файли

en: Delete old system logs
uk: Видалити старі системні журнали

en: Delete registry key
uk: Видалити ключ реєстру

en: Delete the audio and video recordings
uk: Видалити аудіо та відео записи

en: Delete the avatars and emoticons cache
uk: Видалити кеш аватарів та смайликів

en: Delete the backup files
uk: Видалити файли резервних копій

en: Delete the cache
uk: Видалити кеш

en: Delete the chat logs
uk: Видалити журнали чатів

en: Delete the command history
uk: Видалити історію команд

en: Delete the cookies, visited URLs, and search history
uk: Видалити файли cookie, відвідані посилання та історію пошуку

en: Delete the current and last sessions
uk: Видалити поточні та останні сесії

en: Delete the current session
uk: Видалити поточну сесію

en: Delete the database, which contains information such as play count and last played
uk: Видалити базу даних, що містить, таку інформацію, як кількість відтворень та останній відтворений файл

en: Delete the debug logs
uk: Видалити журнали налагодження

en: Delete the file
uk: Видалити файл

en: Delete the files
uk: Видалити файли

en: Delete the history which includes visited sites, downloads, and thumbnails
uk: Видалити історію, яка містить відвідані сайти, завантаження та мініатюри

en: Delete the list of game servers
uk: Видалити список ігрових серверів

en: Delete the list of recently used documents
uk: Видалити список нещодавно використаних документів

en: Delete the list of visited web pages
uk: Видалити список відвіданих вебсторінок

en: Delete the logs
uk: Видалити файли журналів

en: Delete the most recently used list
uk: Видалити список нещодавно використовуваних

en: Delete the search history
uk: Видалити історію пошуку

en: Delete the search index, a database of words and the files they contain
uk: Видалити пошуковий індекс, базу даних слів та файлів, які вони містять

en: Delete the sync data and sign out of the browser
uk: Видалити дані для синхронізації та вийти з браузера

en: Delete the temporary files
uk: Видалити тимчасові файли

en: Delete the torrents (just the metadata but not the files described)
uk: Видалити торенти (тільки метадані, не файли, що описуються)

en: Delete the usage date, window position, and other data for folders
uk: Видалити дату використання, розташування вікна та інші дані для тек

en: Delete the usage history
uk: Видалити історію використання

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages
uk: Видалити вебкеш, який зменшує час завантаження повторно відвіданих сторінок

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages. This also clears favorited GIFs.
uk: Видалити вебкеш, який зменшує час відображення повторно відвіданих сторінок. Це також очистить список обраних GIF-файлів.

en: Delete uninstallers for Microsoft updates including hotfixes, service packs, and Internet Explorer updates
uk: Видалити деінсталятори оновлень Microsoft, включаючи виправлення, пакунки з оновленнями та оновлення Internet Explorer

en: Delete user-specified files and folders
uk: Видалити вказані користувачем файли та теки

en: Delete without shredding
uk: Видалити без знищення

en: Delete ~/.viminfo which includes file history, command history, and buffers
uk: Видалити ~/.viminfo, що містить історію файлів, історію команд та буфери

en: Deleting files
uk: Видалення файлів

en: Deleting the index will reset the configuration of columns in the message list.
uk: Видалення індексу призведе до скидання конфігурації стовпців у списку повідомлень.

en: Desktop environment
uk: Середовище стільниці

en: Desktop widgets
uk: Віджети стільниці

en: Detected these swap devices: %s
uk: Виявлено наступні пристрої підкачування: %s

en: Device or resource is busy: %s
uk: Пристрій або ресурс зайнятий: %s

en: Directory is not empty: %s
uk: Тека не порожня: %s

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disabling swap.
uk: Відключення підкачування.

en: Disk space recovered: %s
uk: Звільнено дискового простору: %s

en: Disk space to be recovered: %s
uk: Дискового простору буде звільнено: %s

en: Disk was full when writing configuration to file: %s
uk: Під час записування конфігурації до файлу диск був переповнений: %s

en: Do not delete
uk: Не видаляти

en: Document viewer
uk: Переглядач документів

en: Done.
uk: Завершено.

en: Download and update cleaners from community (winapp2.ini)
uk: Завантажувати та оновлювати очищувачі зі спільноти (winapp2.ini)

en: Download data needed for chaff generator?
uk: Завантажити дані, необхідні для генератора завад?

en: Download history
uk: Історія завантажень

en: Downloaded podcasts
uk: Завантажені подкасти

en: Downloading URL failed: %s
uk: Не вдалося завантажити посилання: %s

en: Drives
uk: Диски

en: Dropping privileges of process ID {pid} to user ID {uid}.
uk: Зниження прав процесу з PID {pid} до користувача з UID {uid}.

en: Editor
uk: Редактор

en: Email client
uk: Клієнт ел. пошти

en: Empty the recycle bin
uk: Очистити кошик

en: Empty the trash
uk: Очистити смітник

en: Error
uk: Помилка

en: Error #%d when flushing the file buffer.
uk: Помилка #%d під час очищення буфера файлу.

en: Error checking whether path exists: %s
uk: Помилка перевірки існування шляху: %s

en: Error in handle_cleaner_option() for cleaner id = {cleaner_id}, option XML={option_xml}
uk: Помилка в функції handle_cleaner_option() для очищувача з ідентифікатором {cleaner_id} та XML опцією {option_xml}

en: Error reading cleaner: %s
uk: Помилка читання очищувача: %s

en: Error when checking for updates:
uk: Помилка при перевірці оновлень:

en: Error when opening a network connection to check for updates. Please verify the network is working and that a firewall is not blocking this application. Error message: {}
uk: Помилка при встановленні мережевого з’єднання для перевірки оновлень. Перевірте, чи працює мережа, та чи не заблокований застосунок брандмауером. Повідомлення про помилку: {}

en: Error when setting the default drives to shred.
uk: Помилка при встановленні дисків за замовчуванням для знищення.

en: Error: {operation_option}: {command}
uk: Помилка: {operation_option}: {command}

en: Errors: %d
uk: Помилок: %d

en: Exception while running operation '%(operation)s': '%(msg)s'
uk: Виникла помилка під час виконання операції «%(operation)s»: «%(msg)s»

en: Executable not found: %s
uk: Виконуваний файл не знайдено: %s

en: Exit after cleaning
uk: Виходити після очищення

en: File
uk: Файл

en: File archiver
uk: Архіватор файлів

en: File manager
uk: Файловий менеджер

en: File not found: %s
uk: Файл не знайдено: %s

en: File transfer client
uk: Клієнт для передавання файлів

en: Files deleted: %d
uk: Видалено файлів: %d

en: Files to be deleted: %d
uk: Файлів буде видалено: %d

en: Folder
uk: Тека

en: Form history
uk: Історія форм

en: Found UUID for swap file {device} is {uuid}.
uk: Знайдено UUID для файлу підкачування {device} — {uuid}.

en: Free disk space
uk: Вільний дисковий простір

en: Free space and maintain privacy
uk: Звільнення місця та забезпечення конфіденційності

en: Freeing %s of memory.
uk: Звільнення %s пам’яті.

en: GNU General Public License version 3 or later.
    See https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt
uk: GNU General Public License 3 версії або пізнішої.
    Дивіться https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt

en: Game
uk: Гра

en: Games
uk: Ігри

en: General
uk: Загальні

en: Generating files
uk: Генерування файлів

en: Graphics editor
uk: Графічний редактор

en: Handled unknown error #0 while truncating file.
uk: Виявлено невідому помилку #0 при обрізанні файлу.

en: Hide irrelevant cleaners
uk: Приховувати неактуальні очищувачі

en: Hillary Clinton's emails
uk: Ел. листи Гілларі Клінтон

en: History
uk: Історія

en: Icons for files on the system
uk: Значки для файлів у системі

en: If an update is found, you will be given the option to view information about it.  Then, you may manually download and install the update.
uk: Якщо буде виявлено оновлення, то ви отримаєте можливість переглянути подробиці про нього.  Далі ви зможете завантажити та встановити оновлення вручну.

en: Ignoring cleaner because it is world writable: %s
uk: Очищувач ігнорується, оскільки він доступний для запису всім користувачам: %s

en: Imported from winapp2.ini
uk: Імпортовано з winapp2.ini

en: Importing cleaners from Winapp2.ini.
uk: Імпортування очищувачів з файлу Winapp2.ini.

en: Index
uk: Індекс

en: Inspect the preview for any files you want to keep.
uk: Перевірте попередній перегляд на наявність будь-яких файлів, які ви хотіли б зберегти.

en: Inspiration
uk: Файли для генерації

en: Installers
uk: Встановлювачі

en: Internet
uk: Інтернет

en: Known clients and friends
uk: Відомі клієнти та друзі

en: Known files history
uk: Історія відомих файлів

en: Language:
uk: Мова:

en: Languages
uk: Мови

en: List of files downloaded
uk: Список завантажених файлів

en: List of visited web pages
uk: Список відвіданих вебсторінок

en: Loading native cleaners.
uk: Завантаження вбудованих очищувачів.

en: Loads the initial session after the browser closes or crashes
uk: Завантажує початкову сесію після закриття або аварійного завершення роботи браузера

en: Localizations
uk: Локалізації

en: Logs
uk: Журнали

en: Make chaff
uk: Згенерувати перешкоди

en: Make files
uk: Створити файли

en: Make randomly-generated messages inspired by documents.
uk: Згенерувати випадкові повідомлення на основі документів.

en: Mark for deletion
uk: Позначити для видалення

en: Media player
uk: Медіапрогравач

en: Memory
uk: Пам’ять

en: Memory dump
uk: Дамп пам’яті

en: Most recently used
uk: Нещодавно використані

en: Multimedia
uk: Мультимедіа

en: Multimedia viewer
uk: Програвач мультимедіа

en: Name
uk: Назва

en: New winapp2.ini was downloaded.
uk: Новий winapp2.ini було завантажено.

en: No directories given for --wipe-free-space
uk: Не вказано жодних тек для --wipe-free-space

en: No paths found in clipboard.
uk: Не знайдено шляхів у буфері обміну.

en: No work to do. Specify options.
uk: Нічого виконувати. Вкажіть опції.

en: Number of files
uk: Кількість файлів

en: Office suite
uk: Офісний пакунок

en: Open web browser to %s?
uk: Відкрити %s у вебпереглядачі?

en: Overwrite contents of files to prevent recovery
uk: Перезаписувати вміст файлів, щоб запобігти їхньому відновленню

en: Overwrite free disk space %s
uk: Перезаписати вільний дисковий простір у %s

en: Overwrite free disk space to hide deleted files
uk: Перезаписати вільний дисковий простір, щоб приховати видалені файли

en: Overwriting is ineffective on some file systems and with certain BleachBit operations.  Overwriting is significantly slower.
uk: Перезаписування може бути неефективним на деяких файлових системах та для деяких операцій BleachBit.  Перезаписування значно повільніше.

en: Package lists
uk: Списки пакунків

en: Package manager
uk: Менеджер пакунків

en: Passwords
uk: Паролі

en: Path
uk: Шлях

en: Path to wipe must be an existing directory: %s
uk: Шляхом для стирання повинна бути існуюча тека: %s

en: Permission denied when writing configuration to file: %s
uk: Відмовлено у дозволі під час запису конфігурації у файл: %s

en: Physical free memory is %s.
uk: Вільна фізична пам’ять – %s.

en: Places
uk: Місця

en: Please wait.  Cleaning %s.
uk: Зачекайте.  Очищення %s.

en: Please wait.  Previewing %s.
uk: Зачекайте.  Попередній перегляд %s.

en: Please wait.  Running deep scan.
uk: Зачекайте.  Виконується глибоке сканування.

en: Please wait.  Wiping free disk space.
uk: Зачекайте.  Стирання вільного дискового простору.

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Prefetch
uk: Файли Prefetch

en: Preserve
uk: Зберегти

en: Press F11 to exit fullscreen mode.
uk: Натисніть F11, аби вийти з повноекранного режиму.

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview files in the selected operations (without deleting any files)
uk: Передперегляд файлів у обраних операціях (без видалення будь-яких файлів)

en: Program to clean unnecessary files
uk: Застосунок для очищення непотрібних файлів

en: Quarantine
uk: Карантин

en: Quit
uk: Вийти

en: Re-enabling swap.
uk: Повторне ввімкнення підкачування.

en: Recent documents list
uk: Список останніх документів

en: Recordings
uk: Записи

en: Recycle bin
uk: Кошик

en: Refresh Windows shell
uk: Оновити оболонку Windows

en: Reinitializing the swap device %s.
uk: Повторна ініціалізація пристрою підкачування %s.

en: Remember window geometry
uk: Запам'ятати налаштування вікна

en: Remote control software
uk: ПЗ для віддаленого керування

en: Remove disabled packages
uk: Видалити вимкнені пакунки

en: Remove packages that were formerly dependencies
uk: Видалити пакунки, які раніше були залежностями

en: Reset the search engine usage history and delete non-factory search engines, some of which are added automatically
uk: Очистити історію використання пошукових систем та видалити пошукові системи, які були додані вручну або автоматично

en: Resetting the configuration file because it is corrupt: %s
uk: Скидання конфігураційного файлу через його пошкодження: %s

en: Rotated logs
uk: Архівні журнали

en: Run
uk: Виконати

en: Run BleachBit with administrator privileges to improve the accuracy of overwriting the contents of files.
uk: Запустіть BleachBit з правами адміністратора, щоб покращити якість перезаписування вмісту файлів.

en: Run external command: %s
uk: Виконати наступну команду: %s

en: S_hred Settings and Quit
uk: _Знищити налаштування та вийти

en: S_ystem Information
uk: _Подробиці про систему

en: Search engines
uk: Пошукові системи

en: Search history
uk: Історія пошуку

en: Search tool
uk: Інструмент пошуку

en: Security warning
uk: Попередження безпеки

en: Select destination folder
uk: Оберіть теку для збереження

en: Session
uk: Сесія

en: Session restore
uk: Відновлення сесії

en: Setting nice value %d for this process.
uk: Встановлюється значення «nice» %d для цього процесу.

en: Settings for individual sites
uk: Налаштування для окремих сайтів

en: Sh_red Folders
uk: _Знищити теки

en: Shell
uk: Командна оболонка

en: Shellbags
uk: Shellbag-записи реєстру

en: Show debug messages
uk: Показувати повідомлення для налагодження

en: Shred Paths from Clipboard
uk: Знищити шляхи з буфера обміну

en: Site preferences
uk: Налаштування сайту

en: Size
uk: Розмір

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skipping mount point: %s
uk: Пропуск точки монтування: %s

en: Special file type cannot be deleted: %s
uk: Файл цього типу неможливо видалити: %s

en: Special operations: %d
uk: Спеціальні операції: %d

en: Specify only one of these commands: --list-cleaners, --wipe-free-space, --preview, --clean
uk: Вкажіть лише одну з цих команд: --list-cleaners, --wipe-free-space, --preview, --clean

en: Statistics
uk: Статистика

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Sync conflict
uk: Конфлікт синхронізації

en: System
uk: Система

en: System information
uk: Подробиці про систему

en: System journals
uk: Системні журнали

en: Temporary files
uk: Тимчасові файли

en: The child memory-wiping process returned code %d.
uk: Дочірній процес стирання пам’яті повернув код %d.

en: The command 'swapoff -s' failed, so falling back to /proc/swaps for swap information.
uk: Не вдалося виконати команду «swapoff -s», тому виконується /proc/swaps для отримання подробиць про підкачування.

en: The desktop environment's clipboard used for copy and paste operations
uk: Буфер обміну стільниці використовується для операцій копіювання та вставлення

en: The environment variable TMP refers to a directory that does not exist: %s
uk: Змінна середовища TMP вказує на теку, якої не існує: %s

en: The function wipe_memory() with process ID {pid} is waiting for child process ID {cid}.
uk: Функція wipe_memory() з PID {pid} очікує на дочірній процес з ідентифікатором {cid}.

en: The system in general
uk: Система загалом

en: There is no official version of BleachBit on the Microsoft Store. Get the genuine version at https://www.bleachbit.org where it is always free of charge.
uk: Офіційної версії BleachBit в Microsoft Store немає. Отримайте оригінальну версію на https://www.bleachbit.org, де вона завжди безкоштовна.

en: There was at least one file on a file system that does not support advanced overwriting.
uk: Був щонайменше один файл у файловій системі, який не підтримує розширене перезаписування.

en: These cleaner definitions are new or have changed. Malicious definitions can damage your system. If you do not trust these changes, delete the files or quit.
uk: Дані налаштувань очищувача є новими або зміненими. Шкідливі налаштування можуть пошкодити вашу систему. Якщо ви не довіряєте цим змінам, видаліть файли або вийдіть з застосунку.

en: These locations can be selected for deletion.
uk: Вказані шляхи можна обрати для видалення.

en: These paths will not be deleted or modified.
uk: Вказані шляхи не будуть видалені або змінені.

en: This function deletes all BleachBit settings and then quits the application. Use this to hide your use of BleachBit or to reset its settings. The next time you start BleachBit, the settings will initialize to default values.
uk: Ця функція видалить усі налаштування BleachBit, а потім закриє застосунок. Використовуйте це, щоб приховати використання BleachBit або скинути його налаштування. Наступного разу, коли ви запустите BleachBit, налаштування ініціалізуються до значень за замовчуванням.

en: This option deletes all bookmarks.
uk: Ця опція видалить усі закладки.

en: This option is experimental and may cause system problems.
uk: Ця опція експериментальна та може викликати проблеми з системою.

en: This option is slow.
uk: Ця опція працює повільно.

en: This option is very slow.
uk: Ця опція працює дуже повільно.

en: This option will delete your saved passwords.
uk: Ця опція видалить ваші збережені паролі.

en: This option will reset pinned locations in Quick Access to their defaults.
uk: Ця опція скине закріплені шляхи у Швидкому доступі до їхніх значень за замовчуванням.

en: This path already exists in the custom list.
uk: Цей шлях вже існує у власному списку.

en: This path already exists in the whitelist.
uk: Цей шлях вже існує в білому списку.

en: This will reset the position of desktop icons.
uk: Це скине розташування значків на стільниці.

en: This will restart Windows Explorer.
uk: Це перезапустить Провідник Windows.

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Torrents
uk: Торенти

en: Trash
uk: Смітник

en: Truncate
uk: Обрізати

en: Type
uk: Тип

en: URL history
uk: Історія посилань

en: Unnecessary file cleaner
uk: Очищення від непотрібних файлів

en: Update
uk: Оновити

en: Update BleachBit
uk: Оновити BleachBit

en: Update BleachBit to the latest version
uk: Оновлення BleachBit до останньої версії

en: Update to version %s
uk: Оновити до версії %s

en: Update uninstallers
uk: Деінсталятори оновлень

en: Use IEC sizes (1 KiB = 1024 bytes) instead of SI (1 kB = 1000 bytes)
uk: Використовувати розміри IEC (1 КіБ = 1024 байти), замість SI (1 кБ = 1000 байтів)

en: Utilities
uk: Інструменти

en: VIM swap files across system
uk: Файли підкачування VIM у системі

en: VIM swap files under user profile
uk: Файли підкачування VIM у профілі користувача

en: Vacuum
uk: Стиснути базу даних

en: Warning regarding %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s
uk: Попередження щодо %(cleaner)s – %(option)s:
    
    %(warning)s

en: Web browser
uk: Вебпереглядач

en: When finished
uk: Після завершення

en: Whitelist
uk: Білий список

en: Windowing system
uk: Система керування вікнами

en: Windows 10 theme
uk: Тема Windows 10

en: Wipe the swap and free memory
uk: Стерти простір довантаження та вільну пам’ять

en: Wiping free disk space erases remnants of files that were deleted without shredding. It does not free up space.
uk: Стирання вільного дискового простору знищує залишки файлів, які було видалено без стирання. Це не звільняє додатковий простір на диску.

en: Wiping free space can take a long time.
uk: Стирання вільного простору може зайняти багато часу.

en: Wiping the swap device %s.
uk: Стирання пристрою підкачування %s.

en: Word processor
uk: Текстовий процесор

en: Wrote {files:,} files and {bytes:,} bytes in {seconds:,} seconds at {rate:.2f} MB/s
uk: Записано {files:,} файлів та {bytes:,} байтів за {seconds:,} секунд зі швидкістю {rate:.2f} МБ/с

en: You are running BleachBit with administrative privileges for cleaning shared parts of the system, and references to the user profile folder will clean only the root account.
uk: Ви запустили BleachBit з правами адміністратора, що дає змогу чистити загальні частини системи, щодо теки користувача – застосунок очистить лише профіль root користувача.

en: You must select an operation
uk: Ви повинні обрати операцію

en: _About BleachBit
uk: _Про BleachBit

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Delete
uk: _Видалити

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Make Chaff
uk: _Згенерувати перешкоди

en: _OK
uk: _Добре

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Shred Files
uk: _Знищити файли

en: _Wipe Free Space
uk: _Стерти вільне місце

[ctx: button]
en: Add
uk: Додати

[ctx: button]
en: Add file
uk: Додати файл

[ctx: button]
en: Add folder
uk: Додати теку

[ctx: button]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: column_label]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: column_label]
en: Filename
uk: Назва файлу

en: do not prompt for administrator privileges
uk: не запитувати права адміністратора

en: enable all options that do not have a warning
uk: увімкнути усі опції, які не мають попередження

en: launch the graphical interface
uk: запустити графічний інтерфейс

en: list cleaners
uk: список очищувачів

en: log debug messages to file
uk: записувати повідомлення для налагодження у файл

en: not a valid cleaner: %s
uk: недійсний очищувач: %s

en: output version information and exit
uk: вивести інформацію про версію та вийти

en: overwrite files to hide contents
uk: перезаписати файли, щоб приховати їхній вміст

en: path="%s" is not a glob pattern
uk: path="%s" не є шаблоном підстановки

en: preview files to be deleted and other changes
uk: попередній перегляд файлів, які будуть видалені та інших змін

en: run cleaners to delete files and make other permanent changes
uk: запустити очищувачі для видалення файлів та внесення інших постійних змін

en: search="walk.all" used with regular file path="%s"
uk: search="walk.all" використовується зі звичайним шляхом до файлу: path="%s"

en: set log level to verbose
uk: змінити рівень журналювання на докладний

en: show system information
uk: показати подробиці про систему

en: shred specific files or folders
uk: знищення окремих файлів чи тек

en: update winapp2.ini, if a new version is available
uk: оновити winapp2.ini, якщо доступна нова версія

en: usage: %prog [options] cleaner.option1 cleaner.option2
uk: %prog [опції] очищувач.опція1 очищувач.опція2

en: use options set in the graphical interface
uk: використовувати налаштування встановлені у графічному інтерфейсі

en: wipe free space in the given paths
uk: стерти вільний простір у вказаних шляхах

en: {bytes:,} bytes and {inodes:,} inodes available to non-super-user
uk: Доступно {bytes:,} байтів та {inodes:,} інодів для не суперкористувача

en: {bytes:,} bytes and {inodes:,} inodes available to super-user
uk: Доступно {bytes:,} байтів та {inodes:,} інодів для суперкористувача
