bleachbit - en to et translation catalogue (379 entries)

en: %s cannot be cleaned because it is currently running.  Close it, and try again.
et: Rakendust %s ei saa hetkel puhastada, sest see hetkel töötab. Sulge see ja proovi uuesti.

en: --overwrite is intended only for use with --clean
et: --overwrite on mõeldud kasutamiseks ainult rakendusega --clean

en: 2600 Magazine
et: Ajakiri 2600

en: A database of URLs including bookmarks, favicons, and a history of visited web sites
et: Võrguaadresside andmebaas, mis sisaldab järjehoidjaid, lemmikikoone ja külastatud veebisaitide ajalugu

en: A database of usernames and passwords as well as a list of sites that should not store passwords
et: Andmebaas kasutajanimede ja paroolidega, samuti lehtede loetelu, mis ei tohiks salvestada paroole

en: A history of forms entered in web sites
et: Tekstiribadesse sisestatud teksti ajalugu

en: A history of forms entered in web sites and in the Search bar
et: Tekstiribadesse ja otsinguribasse sisestatud teksti ajalugu

en: A new version is available.
et: Uus versioon on saadaval.

en: Abort
et: Katkesta

en: Abort the preview or cleaning process
et: Katkesta eelvaade või puhastusprotsess

en: About %d minute remaining. | About %d minutes remaining.
et[0]: Umbes %d minut jäänud.
et[1]: Umbes %d minutit jäänud.

en: Access denied when deleting registry key: %s
et: Registri võtme kustutamisel on ligipääs keelatud: %s

en: Access denied when deleting registry value: %s
et: Registri väärtuse kustutamisel on ligipääs keelatud: %s

en: Access denied when flagging file for later delete: %s
et: Faili märkimisel hilisemaks kustutamiseks on ligipääs keelatud: %s

en: Access denied: %s
et: Ligipääs on keelatud: %s

en: Access the application menu by clicking the hamburger icon on the title bar.
et: Ava rakenduse menüü, klõpsates tiitliribal hamburgeriikoonil.

en: Access the application menu by clicking the logo on the title bar.
et: Ava rakenduse menüü, klõpsates tiitliribal logol.

en: Active
et: Aktiivne

en: Add the shred context menu to KDE Plasma
et: Lisa KDE Plasmas hävitamise kontekstimenüü valik

en: Administrator privileges are required to clean Windows Updates
et: Windowsi uuenduste eemaldamiseks on vajalikud administraatori õigused

en: All languages will be deleted except those checked.
et: Kõik keeled kustutatakse väljaarvatud need, mis on märgitud.

en: Allocating and wiping %s of memory.
et: %s mälu eraldamine ja tühjendamine.

en: Andrew Ziem and contributors
et: Andrew Ziem ja kaasautorid

en: Anti-virus
et: Viirusetõrje

en: Applications
et: Rakendused

en: Are you sure you want to permanently delete files according to the selected operations?  The actual files that will be deleted may have changed since you ran the preview.
et: Oled sa kindel, et soovid jäädavalt kustutada failid vastavalt valitud toimingutele? Tegelikult võivad kustutatavad failid olla peale eelvaadet muutunud.

en: Are you sure you want to permanently delete these files?
et: Oled sa kindel, et soovid need failid püsivalt kustutada?

en: At least one file was locked by another process, so its contents could not be overwritten. It will be marked for deletion upon system reboot.
et: Vähemalt ühe faili lukustas teine protsess, mistõttu selle sisu ei saanud üle kirjutada. Süsteemi taaskäivitamisel märgitakse see kustutamiseks.

en: Attachments
et: Manused

en: Audio files tagger
et: Helifailide sildistaja

en: Auto-detect language
et: Tuvasta keel automaatselt

en: Automatically detect the system language
et: Tuvasta süsteemi keel automaatselt

en: Automatically preserving language %s.
et: Automaatselt säilitame keele %s.

en: Backup files
et: Varundusfailid

en: Because you are running as root, please manually open this link in a web browser:
    %s
et: Kuna sa töötad administraatorina, palun ava see link veebibrauseris:
    %s

en: BleachBit frees disk space and maintains privacy by quickly removing unnecessary files such as cache, cookies, browser history, temporary files, and system logs. It can also shred files and clean free disk space to prevent data recovery.
et: BleachBit vabastab arvuti andmeruumi ning eemaldab sealt mittevajalikud failid, nagu puhvrid, küpsised, brauserite ajalugu, ajutised failid ja logid. Vältimaks andmete taastamist on võimalik kustutatud failid juhuslike andmetega mitu korda üle kirjutada.

en: BleachBit is starting...
et: BleachBit käivitub...

en: Blocklists
et: Blokeerimisloendid

en: Blocklists will need update to work.
et: Blokeerimisloendid vajavad töötamiseks värskendamist.

en: Broken desktop files
et: Katkised töölauafailid

en: Cache
et: Puhver

en: Carefully review the list of packages that will be removed by running "dnf list autoremove".
et: Vaata hoolikalt üle eemaldatavate pakettide loend, käivitades käsu "dnf list autoremove".

en: Chat client
et: Vestlusrakendused

en: Chat logs
et: Vestlusrakenduste logid

en: Check for new beta releases
et: Kontrolli ka uusi beetaversioone

en: Check periodically for software updates via the Internet
et: Kontrolli internetist perioodiliselt tarkvara uuendusi

en: Checking online for updates to winapp2.ini
et: Otsi veebist winapp2.ini värskendusi

en: Choose a file
et: Vali fail

en: Choose a folder
et: Vali kaust

en: Choose a writable folder for each drive for which to overwrite free space.
et: Vali kirjutatav kaust iga ketta jaoks, millel sa tahad vaba ruumi ümber kirjutada.

en: Choose files to shred
et: Vali failid hävitamiseks

en: Choose folder to shred
et: Vali kaust hävitamiseks

en: Clean
et: Puhasta

en: Clean database fragmentation to reduce space and improve speed without removing any data
et: Eemalda andmebaasi killustatus, et suurendada kõvaketta suurust ja kiirendada kiirust ilma andmete eemaldamist

en: Clean file
et: Puhasta fail

en: Clean files in the selected operations
et: Kustuta failid valitud toimingute alusel

en: Clean files widely scattered across the disk
et: Puhasta kettal asuvad hajutatud failid

en: Clean old system journals
et: Kustuta vanad süsteemilogid

en: Clipboard
et: Lõikelaud

en: Code
et: Kood

en: Compatibility layer for Windows software
et: Ühilduvuskiht Windowsi tarkvaraga

en: Configure this option in the preferences.
et: Seadista seda valikut eelistustes.

en: Confirm
et: Kinnita

en: Confirm before delete
et: Kinnita enne kustutamist

en: Cookies
et: Küpsised

en: Crash reports
et: Veaaruanded

en: Creating new, temporary file for wiping free space.
et: Uue ajutise faili loomine vaba ruumi pühkimiseks.

en: Current session
et: Praegune sessioon

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom folders will be reset.
et: Kohandatud kaustade asukohad taastatakse.

en: DOM Storage
et: DOM Hoidla

en: Dark mode
et: Tume kujundus

en: Database
et: Andmebaas

en: Debug logs
et: Veasilumise logid

en: Deep scan
et: Täielik skanneering

en: Deep scan does not support multi-value variable.
et: Sügav skannimine ei toeta mitme väärtusega muutujat.

en: Default dark mode, showing found junk files
et: Vaikimisi tume kujundus, näha on leitud mittevajalikud failid

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete HTML5 cookies
et: Kustuta HTML5 küpsised

en: Delete broken application menu entries and file associations
et: Kustuta rakenduste katkised menüükirjed ja failiseosed

en: Delete cached patches and installers
et: Kustuta vahemällu salvestatud installeerijaid ja paigad

en: Delete confirmation
et: Kustutamise kinnitus

en: Delete cookies, which contain information such as web site preferences, authentication, and tracking identification
et: Kustuta küpsised, mis sisaldavad informatsiooni nagu veebisaitide atribuudid, autentimised ja jälgimistunnustused

en: Delete downloaded podcasts
et: Kustuta allalaaditud taskuhäälingud

en: Delete files for unwanted languages
et: Kustuta mittevajalikud keelefailid

en: Delete obsolete files
et: Kustuta aegunud faile

en: Delete old system logs
et: Kustuta vanad süsteemilogid

en: Delete registry key
et: Kustuta registrivõti

en: Delete the audio and video recordings
et: Kustuta heli- ja videosalvestused

en: Delete the avatars and emoticons cache
et: Kustuta avataride ja emotikonide vahemälu

en: Delete the backup files
et: Kustuta varundusfailid

en: Delete the cache
et: Kustuta vahemälu

en: Delete the chat logs
et: Kustuta vestluste logid

en: Delete the command history
et: Kustuta käskude ajalugu

en: Delete the cookies, visited URLs, and search history
et: Kustuta küpsised, külastatud võrguaadressid ja otsinguajalugu

en: Delete the current and last sessions
et: Kustuta praegune ja eelmine seanss

en: Delete the current session
et: Kustuta praegune sessioon

en: Delete the database, which contains information such as play count and last played
et: Kustuta andmebaas, mis sisaldab informatsiooni näiteks esitamiste arv ja viimati esitamise aeg

en: Delete the debug logs
et: Kustuta veasilumise logid

en: Delete the file
et: Kustuta fail

en: Delete the files
et: Kustuta failid

en: Delete the history which includes visited sites, downloads, and thumbnails
et: Kustuta ajalugu, mis sisaldab külastatud saite, allalaadimisi ja pisipilte

en: Delete the list of game servers
et: Kustuta mänguserverite loend

en: Delete the list of recently used documents
et: Kustuta hiljuti kasutatud dokumentide nimekiri

en: Delete the list of visited web pages
et: Kustuta külastatud veebilehekülgede nimekiri

en: Delete the logs
et: Kustuta logid

en: Delete the most recently used list
et: Kustuta hiljuti kasutatud failide nimekiri

en: Delete the search history
et: Kustuta otsinguajalugu

en: Delete the search index, a database of words and the files they contain
et: Kustuta otsingu indeks - andmebaas failidest ja nendes sisalduvatest sõnadest

en: Delete the sync data and sign out of the browser
et: Kustuta sünkroniseeritud andmed ja logi välja veebisirvijast

en: Delete the temporary files
et: Kustuta ajutised failid

en: Delete the torrents (just the metadata but not the files described)
et: Kustuta torrentid (ainult metaandmed, aga mitte failid)

en: Delete the usage date, window position, and other data for folders
et: Kustuta kaustade kasutuskuupäev, akna asukoht ja muud andmed

en: Delete the usage history
et: Kustuta kasutatavuse ajalugu

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages
et: Kustuta brauseri vahemälu, mis kiirendab taaskülastavate lehekülgede laadimist

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages. This also clears favorited GIFs.
et: Kustuta veebi vahemälu, mis vähendab uuesti külastatud lehtede kuvamiseks kuluvat aega. See kustutab ka lemmikute pisipildid.

en: Delete uninstallers for Microsoft updates including hotfixes, service packs, and Internet Explorer updates
et: Kustuta Microsofti uuenduste eemaldajad, sealhulgas käigultparanduste, hoolduspakettide ja Internet Exploreri uuenduste eemaldajad

en: Delete user-specified files and folders
et: Kustuta kasutaja määratud failid ja kaustad

en: Delete without shredding
et: Kustuta ilma hävitamata

en: Delete ~/.viminfo which includes file history, command history, and buffers
et: Kustuta ~/.viminfo, mis sisaldab faili ajalugu, käskude ajalugu ja puhvreid

en: Deleting files
et: Kustutame faile

en: Deleting the index will reset the configuration of columns in the message list.
et: Indeksi kustutamine lähtestab veergude konfiguratsiooni kirjade loendis.

en: Desktop environment
et: Töölauakeskkond

en: Desktop widgets
et: Töölauavidinad

en: Detected these swap devices: %s
et: Tuvastasime saalealad: %s

en: Device or resource is busy: %s
et: Seade või ressurss on hõivatud: %s

en: Directory is not empty: %s
et: Kaust ei ole tühi: %s

en: Disabled
et: Pole kasutusel

en: Disabling swap.
et: Keelame saaleala kasutamise.

en: Disk space recovered: %s
et: Taastatud andmeruumi maht: %s

en: Disk space to be recovered: %s
et: Taastatav andmeruumi maht: %s

en: Disk was full when writing configuration to file: %s
et: Konfiguratsiooni salvestamisel faili oli ketas täis: %s

en: Do not delete
et: Ära kustuta

en: Document viewer
et: Dokumendi vaatleja

en: Done.
et: Valmis.

en: Download and update cleaners from community (winapp2.ini)
et: Laadi alla ja uuenda kogukonna poolt hallatvaid puhastajaid (winapp2.ini)

en: Download data needed for chaff generator?
et: Kas laadime alla läbugeneraatori jaoks vajalikud andmed?

en: Download history
et: Allalaadimise ajalugu

en: Downloaded podcasts
et: Allalaetud taskuhäälingud

en: Downloading URL failed: %s
et: Võrguaadressi allalaadimine ei õnnestunud: %s

en: Drives
et: Kettad

en: Dropping privileges of process ID {pid} to user ID {uid}.
et: Protsessi ID {pid} õiguste kaotamine kasutaja ID-le {uid}.

en: Editor
et: Tekstitoimeti

en: Email client
et: E-posti klient

en: Empty the recycle bin
et: Tühjenda prügikast

en: Empty the trash
et: Tühjenda prügikast

en: Error
et: Viga

en: Error #%d when flushing the file buffer.
et: Viga #%d failipuhvri loputamisel.

en: Error checking whether path exists: %s
et: Viga asukoha olemasolu kontrollimisel: %s

en: Error in handle_cleaner_option() for cleaner id = {cleaner_id}, option XML={option_xml}
et: Viga meetodis handle_cleaner_option() kustutajale tunnusega id = {cleaner_id} ja seadistusega XML={option_xml}

en: Error reading cleaner: %s
et: Viga Bleachbiti lugemisel: %s

en: Error when checking for updates:
et: Viga uuenduste kontrollimisel:

en: Error when opening a network connection to check for updates. Please verify the network is working and that a firewall is not blocking this application. Error message: {}
et: Värskenduste kontrollimiseks võrguühenduse avamisel ilmnes viga. Veendu, et võrk töötab ja et tulemüür ei blokeeri seda rakendust. Veateade: {}

en: Error when setting the default drives to shred.
et: Viga andmekandjate seadistamisel hävitamise kontekstis.

en: Error: {operation_option}: {command}
et: Viga: {operation_option}: {command}

en: Errors: %d
et: Vead: %d

en: Exception while running operation '%(operation)s': '%(msg)s'
et: Probleem rakenduse '%(operation)s' töötamise ajal : '%(msg)s'

en: Executable not found: %s
et: Käivitatavat ei leidunud: %s

en: Exit after cleaning
et: Pärast puhastamist välju

en: File
et: Fail

en: File archiver
et: Faili arhiveerija

en: File manager
et: Failihaldur

en: File not found: %s
et: Faili ei leidu: %s

en: File transfer client
et: Failivahetusklient

en: Files deleted: %d
et: Kustutatud faile: %d

en: Files to be deleted: %d
et: Kustutatavad failid: %d

en: Folder
et: Kaust

en: Form history
et: Tekstiväljade ajalugu

en: Found UUID for swap file {device} is {uuid}.
et: Saaleala {device} jaoks leitud UUID on {uuid}.

en: Free disk space
et: Jaotamata kettaruumi suurus

en: Free space and maintain privacy
et: Vabasta ruumi ja säilita privaatsus

en: Freeing %s of memory.
et: %s mälu vabastamine.

en: GNU General Public License version 3 or later.
    See https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt
et: GNU üldise avaliku litsentsi versioon 3 või uuem.
    Lisateave https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt

en: Game
et: Mäng

en: Games
et: Mängud

en: General
et: Üldine

en: Generating files
et: Loome faile

en: Graphics editor
et: Graafikarakendus

en: Handled unknown error #0 while truncating file.
et: Faili kärpimisel käsitleti tundmatut viga #0.

en: Hide irrelevant cleaners
et: Peida ebaolulised puhastajad

en: Hillary Clinton's emails
et: Hillary Clintoni e-kirjad

en: History
et: Ajalugu

en: Icons for files on the system
et: Süsteemis olevate failide ikoonid

en: If an update is found, you will be given the option to view information about it.  Then, you may manually download and install the update.
et: Kui uuendus on leitud, kuvatakse valik näitamaks infot selle kohta. Siis võid uuenduse alla laadida ja paigaldada.

en: Ignoring cleaner because it is world writable: %s
et: Eirame Bleachbitti, kuna kõik saavad seda muuta: %s

en: Imported from winapp2.ini
et: Imporditud winapp2.ini-st

en: Importing cleaners from Winapp2.ini.
et: Puhastuste importimine saidilt Winapp2.ini.

en: Index
et: Indeks

en: Inspect the preview for any files you want to keep.
et: Vaata eelvaadet leidmaks faile, mida soovid säilitada.

en: Inspiration
et: Inspiratsioon juhusliku sisu loomiseks

en: Installers
et: Installeerija

en: Known clients and friends
et: Teadaolevad kliendid ja sõbrad

en: Known files history
et: Teadaolevate failide ajalugu

en: Language:
et: Keel:

en: Languages
et: Keeled

en: List of files downloaded
et: Allalaaditud failide loend

en: List of visited web pages
et: Külastatud veebisaitide list

en: Loading native cleaners.
et: Kohaliku puhastaja laadimine.

en: Loads the initial session after the browser closes or crashes
et: Laadib algses oleku pärast brauseri sulgumist või kokku jooksmist

en: Localizations
et: Keeletoetus

en: Logs
et: Logid

en: Make chaff
et: Tekita läbu

en: Make files
et: Loo faile

en: Make randomly-generated messages inspired by documents.
et: Loo dokumentidest inspireeritud juhuslikult genereeritud sõnumeid.

en: Mark for deletion
et: Märgi kustutamiseks

en: Media player
et: Meediamängija

en: Memory
et: Mälu

en: Memory dump
et: Mälutõmmis

en: Most recently used
et: Hiljuti kasutatud

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Multimedia viewer
et: Multimeedia mängija

en: Name
et: Nimi

en: New winapp2.ini was downloaded.
et: Uus winapp2.ini on allalaaditud.

en: No directories given for --wipe-free-space
et: Ükski kaust pole --wipe-free-space jaoks määratud

en: No paths found in clipboard.
et: Lõikepuhvris ei leidunud ühtegi asukohta.

en: No work to do. Specify options.
et: Tööd pole teha. Määra valikud.

en: Number of files
et: Failide arv

en: Office suite
et: Kontoritöö tarkvara

en: Open web browser to %s?
et: Kas avame veebibrauseris: %s?

en: Overwrite contents of files to prevent recovery
et: Taaste vältimiseks kirjuta failide sisu üle

en: Overwrite free disk space %s
et: Kirjuta üle vaba kettaruum %s

en: Overwrite free disk space to hide deleted files
et: Kirjuta üle vaba kettaruum, et peita kustutatud failid

en: Overwriting is ineffective on some file systems and with certain BleachBit operations.  Overwriting is significantly slower.
et: Ülekirjutamine on mõne failisüsteemiga ning teatavate BleachBiti toimingutega ebaefektiivne. Ülekirjutamine on tunduvalt aeglasem.

en: Package lists
et: Paketinimekirjad

en: Package manager
et: Paketihaldur

en: Passwords
et: Paroolid

en: Path
et: Asukoht

en: Path to wipe must be an existing directory: %s
et: Kustutamise teeks peab olema olemasolev kaust: %s

en: Permission denied when writing configuration to file: %s
et: Õigused puudusid konfiguratsiooni salvestamisel faili: %s

en: Physical free memory is %s.
et: Füüsiline vaba mälu on %s.

en: Places
et: Asukohad

en: Please wait.  Cleaning %s.
et: Palun oota. Toimub rakenduse %s puhastamine.

en: Please wait.  Previewing %s.
et: Palun oota. Kuvame  %s -i eelvaadet.

en: Please wait.  Running deep scan.
et: Palun oota. Teostame põhjalikku uuringut.

en: Please wait.  Wiping free disk space.
et: Palun oota. Puhastame vaba kettaruumi.

en: Preferences
et: Eelistused

en: Prefetch
et: Eelhange

en: Preserve
et: Säilita

en: Press F11 to exit fullscreen mode.
et: Täisekraanivaatest väljumiseks vajuta F11.

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview files in the selected operations (without deleting any files)
et: Valitud toimingutest mõjutatud failide eelvaade (ilma ühtegi faili kustutamata)

en: Program to clean unnecessary files
et: Programm mittevajalike failide puhastamiseks

en: Quarantine
et: Karantiin

en: Quit
et: Välju

en: Re-enabling swap.
et: Lubame saaleala kasutamise.

en: Recent documents list
et: Hiljutiste dokumentide nimekiri

en: Recordings
et: Salvestused

en: Recycle bin
et: Prügikast

en: Refresh Windows shell
et: Värskenda Windowsi kesta

en: Reinitializing the swap device %s.
et: Saaleala %s taasinitsialiseerimine.

en: Remember window geometry
et: Pea meeles akna geomeetria

en: Remote control software
et: Kaugjuhtimistarkvara

en: Remove disabled packages
et: Eemalda kasutusel mitteolevad paketid

en: Remove packages that were formerly dependencies
et: Eemalda liigsed paketid, mis olid varem sõltuvused

en: Reset the search engine usage history and delete non-factory search engines, some of which are added automatically
et: Puhasta otsingumootori kasutamise ajalugu ja kustuta otsingumootorid, millest mõned on lisatud automaatselt pärast brauseri paigaldust

en: Resetting the configuration file because it is corrupt: %s
et: Lähtestame konfiguratsioonifaili, kuna see on rikutud: %s

en: Rotated logs
et: Vananenud logid

en: Run
et: Käivita

en: Run BleachBit with administrator privileges to improve the accuracy of overwriting the contents of files.
et: Käivita BleachBit administraatoriõigustega, et parandada failide sisu ülekirjutamise täpsust.

en: Run external command: %s
et: Käivita väline käsk: %s

en: S_hred Settings and Quit
et: Hävita _seaded ja välju

en: S_ystem Information
et: S_üsteemi info

en: Search engines
et: Otsingumootorid

en: Search history
et: Otsinguajalugu

en: Search tool
et: Otsingutööriist

en: Security warning
et: Turvahoiatus

en: Select destination folder
et: Vali sihtkaust

en: Session
et: seanss

en: Session restore
et: Seansi taastamine

en: Setting nice value %d for this process.
et: Seadistame selle protsessi prioriteediks %d.

en: Settings for individual sites
et: Seaded igale veebilehele eraldi

en: Sh_red Folders
et: Hävita _kaust

en: Shell
et: Kest

en: Shellbags
et: Kestalogid (shellbags)

en: Show debug messages
et: Kuva silumissõnumid

en: Shred Paths from Clipboard
et: Hävita asukohad lõikelaualt

en: Site preferences
et: Saidi eelistused

en: Size
et: Suurus

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Skipping mount point: %s
et: Ühenduspunkti vahelejätmine: %s

en: Special file type cannot be deleted: %s
et: Spetsiaalset failitüüpi ei saa kustutada: %s

en: Special operations: %d
et: Eritoiminguid: %d

en: Specify only one of these commands: --list-cleaners, --wipe-free-space, --preview, --clean
et: Määra ainult üks järgmistest käskudest: --list-cleaners, --wipe-free-space, --preview, --clean

en: Statistics
et: Statistika

en: Sync
et: Sünkroonimine

en: Sync conflict
et: Sünkroniseerimiskonflikt

en: System
et: Süsteem

en: System information
et: Süsteemiinfo

en: System journals
et: Süsteemilogid

en: Temporary files
et: Ajutised failid

en: The child memory-wiping process returned code %d.
et: Alammälu tühjendamise protsess tagastas koodi %d.

en: The command 'swapoff -s' failed, so falling back to /proc/swaps for swap information.
et: Käsk 'swapoff -s'ei toiminud, seega saaleala teabe tuvastamiseks kasutame andmeid kasutast /proc/swaps.

en: The desktop environment's clipboard used for copy and paste operations
et: Lõikepuhvrit kasutatakse töölauakeskkondade kopeerimise ja kleepimise toimingutel

en: The environment variable TMP refers to a directory that does not exist: %s
et: Keskkonnamuutuja TMP viitab kaustale, mida pole olemas: %s

en: The function wipe_memory() with process ID {pid} is waiting for child process ID {cid}.
et: Funktsioon wipe_memory() protsessi ID-ga {pid} ootab alamprotsessi ID-d {cid}.

en: The system in general
et: Süsteem üldiselt

en: There is no official version of BleachBit on the Microsoft Store. Get the genuine version at https://www.bleachbit.org where it is always free of charge.
et: Microsoft Store'is pole BleachBiti ametlikku versiooni. Originaalversiooni leiad aadressilt https://www.bleachbit.org, kus see on alati tasuta.

en: There was at least one file on a file system that does not support advanced overwriting.
et: Vähemalt üks fail oli failisüsteemis, mis ei toeta täpsemat ülekirjutamist.

en: These cleaner definitions are new or have changed. Malicious definitions can damage your system. If you do not trust these changes, delete the files or quit.
et: Need puhastaja reeglid on uued või on muutunud. Pahatahtlikud määratlused võivad kahjustada sinu arvutit. Kui sa neid muudatusi ei usalda, kustuta need failid või välju rakendusest.

en: These locations can be selected for deletion.
et: Neid asukohti saab valida kustutamiseks.

en: These paths will not be deleted or modified.
et: Neid asukohti ei kustutata ega muudeta.

en: This function deletes all BleachBit settings and then quits the application. Use this to hide your use of BleachBit or to reset its settings. The next time you start BleachBit, the settings will initialize to default values.
et: See funktsioon kustutab kõik BleachBiti sätted ja sulgeb seejärel rakenduse. Kasuta seda BleachBiti kasutamise peitmiseks või selle sätete lähtestamiseks. Järgmine kord, kui käivitad BleachBiti, lähtestatakse sätted vaikeväärtusteks.

en: This option deletes all bookmarks.
et: See valik kustutab kõik järjehoidjad.

en: This option is experimental and may cause system problems.
et: See valik on katsetamisel ja võib põhjustada süsteemis probleeme.

en: This option is slow.
et: See valik on aeglane.

en: This option is very slow.
et: See eelistus on väga aeglane.

en: This option will delete your saved passwords.
et: See valik kustutab sinu salvestatud salasõnad.

en: This option will reset pinned locations in Quick Access to their defaults.
et: See valik lähtestab kiirjuurdepääsuks kinnitatud asukohad vaikeseadeteks.

en: This path already exists in the custom list.
et: See asukoht on juba olemas sinu loodud nimekirjas.

en: This path already exists in the whitelist.
et: See asukoht on juba olemas lubatud nimekirjas.

en: This will reset the position of desktop icons.
et: See lähtestab töölauaikoonide asukoha.

en: This will restart Windows Explorer.
et: See taaskäivitab Windows Exploreri.

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Torrents
et: Torrentid

en: Trash
et: Prügikast

en: Truncate
et: Kärbi

en: Type
et: Tüüp

en: URL history
et: Võrguaadresside ajalugu

en: Unnecessary file cleaner
et: Mittevajalike failide puhastaja

en: Update
et: Uuenda

en: Update BleachBit
et: Uuenda BleachBit

en: Update BleachBit to the latest version
et: Uuenda BleachBit viimase versioonini

en: Update to version %s
et: Uuenda versioonile %s

en: Update uninstallers
et: Uuenda eemaldusprogrammid

en: Use IEC sizes (1 KiB = 1024 bytes) instead of SI (1 kB = 1000 bytes)
et: Kasuta SI (1 kB = 1000 baiti) asemel IEC suurusi (1 KiB = 1024 baiti)

en: Utilities
et: Tarvikud

en: VIM swap files across system
et: VIM-i saaleala üle süsteemi

en: VIM swap files under user profile
et: VIM-i saaleala kasutajaprofiili all

en: Vacuum
et: Tihenda andmebaas

en: Warning regarding %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s
et: Hoiatus %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s

en: Web browser
et: Veebisirvija

en: When finished
et: Kui valmis

en: Whitelist
et: Lubatud nimekiri

en: Windowing system
et: Aknasüsteem

en: Windows 10 theme
et: Windows 10 kujundus

en: Wipe the swap and free memory
et: Puhasta saalealalt ja kasutamata mälust

en: Wiping free disk space erases remnants of files that were deleted without shredding. It does not free up space.
et: Vaba kettaruumi tühjendamine kustutab failide jäänused, mis kustutati ilma hävitamata. See tegevus ei lisa vaba andmemahtu.

en: Wiping free space can take a long time.
et: Vaba ruumi kustutamine võib võtta kaua aega.

en: Wiping the swap device %s.
et: Saaleala %s pühkimine.

en: Word processor
et: Tekstitöötlusrakendus

en: Wrote {files:,} files and {bytes:,} bytes in {seconds:,} seconds at {rate:.2f} MB/s
et: Kirjutas {files:,} faili ja {baiti:,} baiti {seconds:,} sekundiga kiirusega {rate:.2f} MB/s

en: You are running BleachBit with administrative privileges for cleaning shared parts of the system, and references to the user profile folder will clean only the root account.
et: Kasutad BleachBiti administraatoriõigustega süsteemi jagatud osade puhastamiseks ja viited kasutajaprofiili kaustale puhastavad ainult juurkontot.

en: You must select an operation
et: Pead valima tegevuse

en: _About BleachBit
et: BleachBiti _teave

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Help
et: _Abiteave

en: _Make Chaff
et: _Tekita läbu

en: _OK
et: _Sobib

en: _Open
et: _Ava

en: _Shred Files
et: Hävita _fail

en: _Wipe Free Space
et: Puhasta vaba kettaruum

[ctx: button]
en: Add
et: Lisa

[ctx: button]
en: Add file
et: Lisa fail

[ctx: button]
en: Add folder
et: Lisa kaust

[ctx: button]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: column_label]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: column_label]
en: Filename
et: Failinimi

en: do not prompt for administrator privileges
et: ei küsi administraatoriõigusi

en: enable all options that do not have a warning
et: luba kõik valikud, millel pole hoiatust

en: launch the graphical interface
et: käivita graafiline liides

en: list cleaners
et: puhastajate nimekiri

en: log debug messages to file
et: logi silumissõnumid faili

en: not a valid cleaner: %s
et: pole ehtne puhastaja: %s

en: output version information and exit
et: väljastab versiooniteabe ja väljub

en: overwrite files to hide contents
et: sisu peitmiseks kirjuta failid üle

en: path="%s" is not a glob pattern
et: path="%s" ei ole õige muster

en: preview files to be deleted and other changes
et: kustutavate failide ja teiste püsivate muutuste eelvaade

en: run cleaners to delete files and make other permanent changes
et: käivita puhastusprogrammid failide kustutamiseks ja muude püsivate muudatuste tegemiseks

en: search="walk.all" used with regular file path="%s"
et: search="walk.all" kasutatud koos tavalise failiga path="%s"

en: set log level to verbose
et: määra logitasemeks paljusõnaline

en: show system information
et: näita süsteemi infot

en: shred specific files or folders
et: hävitada konkreetseid faile või kaustu

en: update winapp2.ini, if a new version is available
et: värskenda winapp2.ini, kui uus versioon on saadaval

en: usage: %prog [options] cleaner.option1 cleaner.option2
et: kasutus: %prog [valikud] puhastaja.valik1 puhastaja.valik2

en: use options set in the graphical interface
et: kasutatakse kasutajaliideses sätestatud seadeid

en: wipe free space in the given paths
et: kustuta antud asukohtades tühi ruumi

en: {bytes:,} bytes and {inodes:,} inodes available to non-super-user
et: {bytes:,} baiti ja {inodes:,} inoodi on saadaval mitte-super-kasutajatele

en: {bytes:,} bytes and {inodes:,} inodes available to super-user
et: Superkasutajale on saadaval {baiti:,} baiti ja {inodes:,} inoodi
